O AUTORZE
Nazywam się Dariusz Domagała. Urodziłem się dawno, dawno temu ;-) pod znakiem Skorpiona i z tego powodu mam podobno zły charakter. Trudno, za późno na zmiany. Mieszkam w Radomiu, 225-tysięcznym mieście w południowej części województwa mazowieckiego. Jestem inżynierem transportu kolejowego i pracuję w spółce PKP Polskie Linie Kolejowe SA w Zakładzie Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej.
Ponieważ jestem zagorzałym lokalnym patriotą, interesuje mnie wszystko co dotyczy mojego pięknego, rodzinnego miasta, które od kilku lat zostało jakby zapomniane przez Boga i ludzi :-( Oprócz tego, od wielu, wielu lat, jestem bezkrytycznie i bezgranicznie zakochany w polskich górach. Chodziłem po Tatrach, Gorcach, Górach Świętokrzyskich, Beskidach, Sudetach, Górach Stołowych i Bieszczadach, ale szczególnym sentymentem darzę Tatry. Przedreptałem je przez lata po wszystkich turystycznych szlakach, ale zawsze mam chęć wrócić tam raz jeszcze. Te malutkie góry mają to "coś", ten magiczny klimat i magiczne miejsca, co powoduje, że nigdy nie można ich zapomnieć.
Skoro mówimy już o uczuciach, to muszę oczywiście wspomnieć o Asi, która jest moim najlepszym przyjacielem i Dobrym Duszkiem. I jest śliczna, kiedy się uśmiecha :-)
Podsumowując można powiedzieć, że lubię Radom, góry i Asię, niekoniecznie, a nawet na pewno, nie w tej kolejności :-)
Co jeszcze ? Jestem wiernym kibicem piłki nożnej i siatkówki; uwielbiam piosenki Evy Cassidy, lubię słuchać Dianę Krall, Lizz Wright, Cassandrę Wilson, Norah Jones, Santanę, Stinga, Dire Straits i Marka Knopflera, Joe Cockera, Erica Claptona, Gordona Haskella, Dżemu i pięknych, poetyckich utworów Starego Dobrego Małżeństwa, Wolnej Grupy Bukowiny i grupy Pod Budą; od zawsze jestem słuchaczem najlepszego polskiego radia, czyli Radiowej Trójki.
Pozdrawiam i życzę miłego przeglądania zdjęć :-)

PS. Na Facebooku można mnie znaleźć tu i tu
PS1. A tu jest całe mnóstwo zdjęć Asi ;-) klik
PS2. A teraz czas na małe co nieco, czyli zapraszam na kulinarny blog Asi ;-) klik
Kulinarne szaleństwa Margarytki